FlyOmedya

Herhangi bir projenin harika görünmesini sağlayan çarpıcı çekimleri yapmak için son teknoloji ürünü dronlar ve özel ekip ekibi bir arada kullanıyoruz. Şirketimiz, uzun yılların tecrübesine sahip pilotlarımızla lisanslı, sigortalı ve SHGM onaylıdır.

drone çekimihava çekimiHavadan Çekim Hizmetleriiç mekan kapalı alan drone çekimiFabrika iç mekan drone çekimi – Kromluks showroom çekimi

Bir insansız hava aracını kapalı alanlarda, fabrika veya işletmenin iç mekanlarında güvenle kullanmak, yalnızca doğru ayarları yapmakla mümkün olmaz, aynı zamanda pilotun becerisine ve pilotun kullanmayı seçtiği ek önleyici önlemlere de bağlıdır. Bu, donanım aksesuarlarını, kalkıştan önce ve havadayken göz önünde bulundurulacak önemli hususları ve kullanılacak en iyi akıllı uçuş modlarını içerebilir.

İç mekanda çekim yaparken pervane korumaları muhakkak takılmalıdır. Drone ile fabrika, fuar alanı, showroom, konferans gibi kapalı alan çekimlerinde pervaneler çok gerekli bir aksesuarlardır. Sadece uçağınızın güvenliğini sağlamaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda uçağın insanlara, duvarları, ekipmanlara veya fabrika içi ürünlere  zarar vermemesine yardımcı olurlar.

İç mekan drone çekiminde, engellerin nerede olduğunu bilmek için önceden keşif yapın, hava hareketlerini hesaba katın ve bölgeyi tanıyın. Potansiyel tehlikelerin veya engellerin farkında olmak, onlardan kaçınmak için çok önemlidir. Drone ile uçuş rotanızı önceden planlamak, kaliteli ve sorunsuz çekim yapmak için harika bir yoldur. Nereye gideceğinizi ve ineceğinizi ve herhangi bir engelde nasıl gezeceğinizi bilin. Çarpma olasılığını azaltmak için havada bulunduğunuz süreyi en aza indirin.

Daha yavaş hareketler, dronunuzun daha hassas kontrolünü sağlar, size tepki vermeniz için daha fazla zaman verir ve çekimlerinizin hoş ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

Havadan Çekim Yeri:
Ankara - Fabrika iç mekan, showroom, kapalı alan
Çekim Yüksekliği:
3-4 M
Drone Operatörü:
FlyOmedya
Havadan Görüntü Kalitesi:
4K

4k havadan drone çekimi

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ankara Reklam ve Tanıtım Profesyonel Havadan Video AjansıDrone Çekimi

Havadan görüntüleme ve drone video üretimi konusundaki tutkumuz, kanıtlanmış başarımızın yansımasıdır.

Drone Çekim Ajansı

4k Kalitede hava video çekim hizmetleri Ankara

Drone ile Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi. Prodüksiyon | Tanıtım Filmi | Reklam Filmi | Havadan Fotograf
(312) 999 9 060
0533 511 35 62
Turgut Özal Mh. 2141 Sk. F-1 Bl.
Yenimh. Ankara
× whatsapp iletişim