4K Profesyonel Çekim Hizmeti Drone Çekimi

Kurumsal Tanıtım Filmi, Reklam Filmi Çekimi, Drone Çekim Hizmeti, Havadan Çekim, Prodüksiyon, Post Prodüksiyon.
Kurumsal reklam tanıtım ve havadan görüntüleme hizmetleri için bizi arayın.

Üniversite, Okul, Kolej, Kampüs Drone Çekimi

Üniversite, Okul, Kolej, Kampüs’ünüzü fotoğraf ve broşürler aracılığıyla tanıtmak için zaman ayırdınız, ancak potansiyel öğrencilerin hala güzel kampüsünüzün gerçekte nasıl bir şey olduğu hakkında iyi bir fikirlerinin olmadığını hissediyorsunuz. Mutlu öğrencileri kampüste gösteren harika resimler çekmek iyi bir hareket olsa da, kampüsün bir bütün olarak neye benzediği hakkında bir fikir vermez. Kampüs büyük mü? Arazide doğal yürüyüş yolları var mı? Dışarıda çalışılacak yerler var mı? Bunlar öğrencilerin aradığı birkaç şeydir ve bu şeylerin görsel bir sunumunu sağlarsanız, öğrenci ilgisinin artmasına yardımcı olabilirsiniz. Üniversite ve kampüs ya da kolej veya özel okulunuzun havadan drone videosunu kullanarak bu bilgileri görsel olarak çarpıcı bir şekilde sunabilirsiniz.

Üniversite ve kampüs drone videosu öğrenci ilgisinin artırılmasına nasıl katkı sunabilir?

Üniversite, kolej, lise veya özel okul öğrencileri için görsel medyanın ne kadar etkili olduğunu hepimiz biliyoruz. Görsel medya, öğrencilerin yaşamlarının büyük bir parçası ve çoğu öğrenci, ihtiyaç duydukları bilgiyi elde etmenin en etkili yolu olarak sosyal medyayı kullanıyorlar. Drone videosu, kampüsünüzü göstermenin, okulunuzu tanıtmanın, lisenizin veya kolejinizin nasıl bir yapıya sahip olduğunu göstermenin ve bu potansiyel öğrencilerin ilgisini keşfetmenin en harika bir yoludur. İşte bu pazarlama aracının kampüsünüzü, okulunuzu öne çıkarması için birkaç yol var.

1. Kampüsünüzün erişilebilirliğini gösterin

Bu bir düşünce gibi görünebilir, ancak öğrencilere ve ebeveynlerine bir binadan diğerine kolayca geçebileceklerini göstermek, kararlarını kesinlikle etkileyebilecek bir şeydir. Drone videosu sadece genel bir kuşbakışı görünümü sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bir dron kampüsün ne kadar yürünebilir olduğu hakkında harika bir fikir veren binaları birbirine bağlayan yollar boyunca hareket edebilir.

2. Manzaralı turlar verin

Ziyaret etmek için kampüse gelemeyen ancak okulunuzu merak eden öğrencileriniz olabilir. Üniversitenizin dış alanları için drone videosunu ve kampüsün içini göstermek için elde kullanılan yüksek çözünürlüklü görüntüleri birleştirerek onlara merak ettiklerini kolayca sunabilirsiniz.

3. Kampus kültürünü teşvik edin

Futbol sezonunda kampüsünüz canlanıyor mu? Futbol sezonunda eğlenceli atmosferi göstermek için neden drone videosunu kullanmıyorsunuz? Belki de üniversiteniz ileri eğitim için çalışkan ve sakin bir yer olmasından gurur duymaktadır. Bunu güzel manzaralarınız arasında okuyan öğrencileri filme alarak drone videosu ile kolayca gösterebilirsiniz. Pek çok potansiyel öğrenci ve ebeveynlerinin fikri bir üniversitenin estetiği tarafından çizilecektir.

4. Profesyonel drone çekimleriyle rekabette öne geçin

Rakiplerinizden bazıları resim ve video kullanıyor olabilir, ancak üniversitelerini tanıtmak için en son video teknolojisini kullanmak söz konusu olduğunda çoğu hala biraz geride. Potansiyel öğrencileri çekecek ve okulunuza ilgiyi arttıracak görsel olarak olağanüstü bir video oluşturmak için bizimle birlikte çalışarak rakiplerinizden öne çıkabilirsiniz.

Drone Fotoğraf ve Video Hizmetleri Ulaşılabilir

Flyomedya ile çarpıcı hava fotoğrafçılığı ve videografisine hiç olmadığı kadar uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, yalnızca göze hitap edecek bir video oluşturma yeteneğine sahip olmakla kalmayıp, üniversitenizin ve okulunuzun neler sunabileceğini de potansiyel öğrencilere sunabilecektir. Teklif almak için lütfen formu doldurun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ankara Reklam ve Tanıtım Profesyonel Havadan Video AjansıDrone Çekimi

Havadan görüntüleme ve drone video üretimi konusundaki tutkumuz, kanıtlanmış başarımızın yansımasıdır.

Drone Çekim Ajansı

4k Kalitede hava video çekim hizmetleri Ankara

Drone ile Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi. Prodüksiyon | Tanıtım Filmi | Reklam Filmi | Havadan Fotograf
(312) 999 9 060
0533 511 35 62
Turgut Özal Mh. 2141 Sk. F-1 Bl.
Yenimh. Ankara
× whatsapp iletişim