4K Profesyonel Çekim Hizmeti Drone Çekimi

Kurumsal Tanıtım Filmi, Reklam Filmi Çekimi, Drone Çekim Hizmeti, Havadan Çekim, Prodüksiyon, Post Prodüksiyon.
Kurumsal reklam tanıtım ve havadan görüntüleme hizmetleri için bizi arayın.
https://4khavacekimi.com/wp-content/uploads/2019/09/ankara-havadan-drone-cekimi-spor.jpg

Emlak piyasası için drone çekiminin yararları

Rekabetçi gayrimenkul ve emlak sektöründe hava fotoğrafçılığı ve drone videoları, konutu, arsayı veya inşaatı çevresiyle birlikte bir bütün olarak resmettiği için önemli yararlar sağlamaktadır. Emlak ve gayrimenkulün çekici bir genel bakışını elde etmenin ve çevresiyle bağını göstermenin en iyi yolu havadan çekimdir. Daha genel bir ifadeyle, şaşırtıcı ve etkileyici havadan videolara ve resimlere sahip olmak satış sürecinin hızını ve kalitesini artırmak için kilit bir unsurdur.

Aslında, emlak, konut, inşaat yani gayrimenkulü  tanıtmak, kendi bağlamına yerleştirmek ve çevresi, konumu, oranları, oryantasyonu ve ona yakın olan unsurları (binalar, evler, yollar, ormanlar) içindeki avantajlarını vurgulamak için drone çekiminden daha iyi bir yol yoktur. Geleneksel yerden çekimler, amatörce çekilmiş fotograflar ne yazık ki, güzel bir yeri bile oldukça sıradan ve kötü gösterebilir. Mülkü satın almak ya da kiralamak isteyen biri, çevresini (otoparklar, marketler, yollar, yeşil alanlar  vb.) merak eder. Bunu başaracak ve alanı kuşbakışı gösterecek tek yöntem ise havadan drone ile çekim yapmaktır.

Havadan emlak çekimleri
havadan arsa drone çekimi

Geçmişte, bu tür hava fotoğrafları yalnızca pahalı yöntemlerin kullanılmasıyla elde edilebilirdi (helikopterler veya uçaklar). Yüksek maaliyetten kaynaklı gayrimenkul satıcıları havadan çekim yaptırmayı uygun bulmazlardı. Ama teknolojinin gelişmesi ve havadan çekim yapan dronelerin yaygınlaşmasıyla birlikte çekim maaliyetleri düştü. Emlak & gayrimenkul ve inşaat sektörü dronelerin artık en yoğun olarak kullanıldığı alanlardır. Özellikle inşaat ve konut sektöründe inşaatın aşamalarının periyodik olarak havadan çekilmesi inşaat firmalarının daha iyi analiz yapabilmelerine, paydaşlarına sunabilmelerine ve zamandan tasarruf etmelerine katkı sağlamıştır.

Günümüzde bir drone, emlak sektörüne birçok avantaj sağlayabileceği gibi, nefes kesici fotoğraflar ve havadan videolar ile etkili sunumlar hazırlanmasına katkı sağlamaktadır.

Bir insansız hava aracı yani dronene, potansiyel müşterilere çekici resimler ve sıra dışı video klipler sunarak,  gayrimenkulün harika bir genel bakışını göstererek, emlak sektöründe satışı oranlarını önemli ölçüde arttırmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ankara Reklam ve Tanıtım Profesyonel Havadan Video AjansıDrone Çekimi

Havadan görüntüleme ve drone video üretimi konusundaki tutkumuz, kanıtlanmış başarımızın yansımasıdır.

Drone Çekim Ajansı

4k Kalitede hava video çekim hizmetleri Ankara

Drone ile Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi. Prodüksiyon | Tanıtım Filmi | Reklam Filmi | Havadan Fotograf
(312) 999 9 060
0533 511 35 62
Turgut Özal Mh. 2141 Sk. F-1 Bl.
Yenimh. Ankara
× whatsapp iletişim