SHGM Kayıtlı Droneler & Sertifikalı Pilotlar ile Uçuyoruz.Lisanslı Drone & Sertifikalı Pilotlar

Flyomedya, insansız hava araçları (drone) kullanımına yönelik eğitimi almış, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından onaylı ve sertifikalı drone operatörleri ile hizmet vermektedir.

Havadan video çekimi & Drone FotografçılığıHavadan çekim için 3 önemli unsur.

Çekim yaptıracağınız firmanın drone operatörünün İHA pilot lisansı oluğundan ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü sistemine kayıtlı olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca lisans ve sertifika sahibi olmak çekim kalitesi ve estetik açıdan yeterli değildir. Drone pilotlarının Kadraj, Renk, Perspektif gibi unsurlarda sinemasal bakışa sahip ve prodüksiyon alanında deneyimli olması zengin ve etkili görüntülerin yakalanabilmesi için önem taşımaktadır.

Biz FlyOmedya olarak, Drone ile havadan profesyonel olarak fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz. Drone pilotlarımız hem sertifikalı ve hem de sinema Tv eğitimi almış, sinema sektöründe deneyim kazanmış drone operatörleridir.
Profesyonel Pilot ve Çekim Kadromuz ile Drone Çekim Tanıtım Filmi Çekimi.
  • Kayıtlı Droneler
  • Sertifikalı Pilotlar
  • Estetik Havadan Çekim

FlyOmedya; 10 yılı aşkın video prodüksiyon deneyimine sahip  www.omedyafilm.com bünyesinde faaliyet gösteren SHGM tarafından verilen lisans ve sertifikalara sahip bir havadan çekim firmasıdır.

FlyOmedya , yüksek çözünürlüklü hava videoları ve fotoğrafçılık için üretilmiş en son teknolojiye sahip 4K Dron’ları kullanır. Bu hava platformlarını kullanarak, pilotlarımız işinizi, organizasyonunuzu veya etkinliğinizi tanıtmak için ihtiyacınız olan çekimleri yapar.

Video reklam veya pazarlama projeleriniz için benzersiz, nefes kesici havadan video ve fotograf çekimleri istiyorsanız, flyOmedya ile hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz.

Müşterilerimizin görsel kavramlarını ve reklam ve film yapım hedefleri için yüksek kaliteli görüntüler üretme gereksinimlerini karşılamaya adanmış havadan video ve fotoğrafçılık firmasıyız.

Hava fotoğrafçılığı sektöründe daha önce görülmemiş fiyatlara yüksek kaliteli fotoğraflar, promosyon videoları, reklamlar ve filmler üretmek için son teknoloji ekipman kullanıyoruz

Tüm drone uçuşlarımız sertifikalı pilotlarımız tarafından yapılmaktadır.

10 yılı aşkın İHA ve fotoğrafçılık deneyimiyle, herhangi bir yere veya etkinliğe olağanüstü bir hava perspektifi sunma yeteneğimiz kesinlikle müşterilerinizin dikkatini çekecektir. Lütfen “Videolarımız” sayfasındaki örnek videolarımızdan birkaçını görüntülemek için biraz zaman ayırın.

Bütçeniz dahilinde kalırken, yüksek veya düşük irtifalarda yüksek çözünürlüklü video ve görüntüler istiyorsanız, bizi arama konusunda tereddüt etmeyin.

Yönetmenler, yapımcılar ve sinematograflardan oluşan havadan çekim ekibimiz ile, birden fazla yerde tek kameradan çok kameralı, çok ekipli ticari çekimlere kadar hemen hemen her ölçekte projeyi gerçekleştiriyoruz.

Kapsam veya bütçe ne olursa olsun, tüm projelere aynı özenle yaklaşıyoruz.

Müşterilerimize benzersiz bir perspektif sunarak çıtayı yükseltmeye devam ediyoruz ve sınıfının en iyi teknoloiye sahip ekipmanlarına profesyonel ve estetik görüntüleme kalitesini ekledik.

Markanızı yeni bir bakış açısıyla gösterin…

FlyOmedya, hava drone videografisi ve fotoğrafçılığı konusunda uzmanlaşmış görsel bir prodüksiyon şirketidir; tutku, kalite, güvenlik ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

FlyOmedya ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli drone hizmetlerini birlikte sunmaktadır. Bilgili, deneyimli ve  Lisanslı drone kameramanlarımız ve  fotoğrafçılarımız kusursuz hizmet sunmak için çalışacaklardır.  Kaliteden ödün vermeden en iyi havadan çekim fiyatlarına sahibiz.

Hava videografisi dünyasında dar hatlarla uçan , daha önce gerçekleştirilemeyen çekimi yakalamak için tasarlanmış drone çekimlerinde yeni bir standart getirdik. Bu ortaya çıkan film alanında herkesten daha yumuşak, daha hızlı ve daha yakın uçuyoruz.

Yaptıklarımıza ek olarak, spor, ticari, emlak, turizm, moda ve düğün görüntülerinde deneyim sahibi olmak için çok yönlülük sunuyoruz. İlham verici video ve fotoğraflarla hikayeleri paylaşmaya dayanan on yıllık görsel sanat uzmanlığını getirdik.

Hedef kitlenize güçlü bir mesajla ulaşmak en önemli şeydir. Ekibimiz, kurum içi medya üretimi sunmaktan gurur duyuyor. Dağlardan kanyonlara, macera yapımı film deneyimimiz, ister su ister kar, çöl veya okyanusta olsun, hikayenizi yakalayabilecektir.  

Ankara Reklam ve Tanıtım Profesyonel Havadan Video AjansıDrone Çekimi

Havadan görüntüleme ve drone video üretimi konusundaki tutkumuz, kanıtlanmış başarımızın yansımasıdır.

Drone Çekim Ajansı

4k Kalitede hava video çekim hizmetleri Ankara

Drone ile Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi. Prodüksiyon | Tanıtım Filmi | Reklam Filmi | Havadan Fotograf
(312) 999 9 060
0533 511 35 62
Turgut Özal Mh. 2141 Sk. F-1 Bl.
Yenimh. Ankara
× whatsapp iletişim