FlyOmedya

Herhangi bir projenin harika görünmesini sağlayan çarpıcı çekimleri yapmak için son teknoloji ürünü dronlar ve özel ekip ekibi bir arada kullanıyoruz. Şirketimiz, uzun yılların tecrübesine sahip pilotlarımızla lisanslı, sigortalı ve SHGM onaylıdır.

FlyOmedya tarafından oluşturulan havadan video görüntüleri isteğiniz doğrultusunda montajı yapılarak, Full HD veya 4K Ultra HD olarak sunulur.

Manzara çekimlerinden, çatı kaplamalarına, büyük yapı ve inşaat çekimlerden, güneş enerjisi panellerine, fabrikalardan, arsa veya gayrimenkul çekimlerine kadar ihtiyacınız olan çekimleri elde etmek için her irtifada uçuyoruz.

Büyük inşaat şirketlerinden bireysel arazi sahiplerine, TV kanallarından film yapımcılarından okullara, kolejlere ve etkinliklere kadar geniş bir müşteri yelpazesiyle çalışıyoruz.

Büyük kalabalıklar ile olayları çekmek, manzaraları ve şantiyeleri incelemek, yüksek binaların ve büyük mülklerin üstünden uçmak, doğal afetleri havadan görüntülemek gibi farklı görevlere uyum sağlamak için farklı özelliklerde radyo kontrollü dronları kullanıyoruz. Bu dinamik videolar, geleneksel profesyonel yer temelli video çalışmaları ile birleştirilebilir veya kendileri tarafından bağımsız yapımlar olarak kullanılabilir. Web sitesi videolarınızı, TV reklam kampanyalarınızı veya film yapımlarınızı, fabrika ve işletme tanıtımlarınızı benzersiz hale getirmenize yardımcı olabiliriz.

Drone pilotlarımız, SHGM’nin havadan çekim yapabilmek için izin verilen koşullara sahip tam nitelikli drone operatörleridir.

sanayi bölgeleri hava çekimi – Sanayi ve fabrika ve üretim tesislerinde drone çekimi

 

Havadan Çekim Aracı:
Phantom 4 pro
Drone Çekim Yeri:
Kromluks Fabrikası
drone çözünürlüğü:
4k
havadan çekim yüksekliği:
400 M
Drone Çekimi:
FlyOmedya

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ankara Reklam ve Tanıtım Profesyonel Havadan Video AjansıDrone Çekimi

Havadan görüntüleme ve drone video üretimi konusundaki tutkumuz, kanıtlanmış başarımızın yansımasıdır.

Drone Çekim Ajansı

4k Kalitede hava video çekim hizmetleri Ankara

Drone ile Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi. Prodüksiyon | Tanıtım Filmi | Reklam Filmi | Havadan Fotograf
(312) 999 9 060
0533 511 35 62
Turgut Özal Mh. 2141 Sk. F-1 Bl.
Yenimh. Ankara
× whatsapp iletişim