FlyOmedya

Herhangi bir projenin harika görünmesini sağlayan çarpıcı çekimleri yapmak için son teknoloji ürünü dronlar ve özel ekip ekibi bir arada kullanıyoruz. Şirketimiz, uzun yılların tecrübesine sahip pilotlarımızla lisanslı, sigortalı ve SHGM onaylıdır.

Emlak, konut, bina, site, üniversite, tarihi yapılar gibi alanların drone ile çekilmesi izleyiclere mekanı tanıtmak için geniş bir perspektif ve farklı bir bakışaçısı sunar. Emlak konut yani gayrimekul alanı pazarlaması bugün en zorlu sektörlerden biridir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık alıcıların çevrimiçi mülk araması daha yaygın hale geldiğinden, daha geleneksel profesyonel emlak fotoğrafçılığıyla öne çıkmak veya iyi bir izlenim bırakmak zor olabilir. Ancak görüntüleme teknolojisindeki gelişmeler sayesinde, emlakçılar artık evleri benzersiz bir bakış açısıyla sunabiliyorlar.

Tüketici kamera dronlarının doğumundan önce, havadan görüntüler pahalı yöntemler kullanılarak yakalandı. Etrafınızda dolaşmak için bir helikopter kiralamak ve iyi fotoğraflar çekmek için pahalı fotoğraf ekipmanlarını kullanmak zorunda kalacaktınız.

Fakat artık dronlar taşınabilir, uygun fiyatlı ve özelleştirilebilir hale geldi, emlak pazarlamasında moda bir araç haline geldi. Nihayet herkesin konut veya yapıların tanıtımında muhteşem kuşbakışı manzara görüntülerini elde etmesi mümkün.

Günümüzde, droneler yani insansız hava araçları ve internet, emlak pazarlamasına girmek için teknolojik açıdan en gelişmiş yeniliklerden ikisi olarak kabul edilmektedir. Drone fotoğrafçılığı sadece geri kalanlar arasında saygınlıkları öne sürmekle kalmadı, aynı zamanda satışların güvenliğini de sağladı.

Drone fotoğrafçılığının her yerde emlakçılara ve alıcılara fayda sağlamanın bir kaç yolu var.

Çekici Görüntüler Üretir

Belki de herkesin hava fotoğrafları görmek istemesinin en iyi nedeni, izleyicilerinden ilgi çekmesidir. Dronlar, otomatik ilgi çekici kamera hedefleme gibi tümleşik özellikleri kullanarak dramatik çekimler yapmayı çok kolaylaştırıyor ve böylece alıcılar için daha cazip olacak profesyonel emlak fotoğrafları çekiyor.

Daha Fazla Mülk Özellikleri

Dron’larla arka bahçelerin, yürüyüş yollarının, havuzların, çevre düzenlemelerinin ve birçok alıcı için önemli olan ve normalde kaplanacak birden fazla fotoğraf gerektiren diğer özellik özelliklerinin fotoğraflarını kolayca çekebilirsiniz.

Öne Çıkmanıza Yardımcı Olur

Her ne kadar emlak drone fotoğrafçılığı daha popüler hale gelse de, hala yer temelli görüntülerle dolu birçok liste var. Setinize harika görünümlü drone çekimleri eklemek, sizinkini daha bilgilendirici hale getirecek, böylece girişinizin rakipler arasında öne çıkmasına yardımcı olacaktır.

Müşteriler çekiyor

Fantastik havadan görüntüler üretebileceğiniz ve bir mülkü etkin bir şekilde temsil edebileceğiniz emlak piyasasını gösterdiğinizde, daha fazla iş fırsatı için sizinle iletişim kurabilecek daha fazla emlakçı ve ev sahibini etkileme olasılığınız çok yüksektir.

Para kazandırır

Artık emlakçıların helikopterlerle ve inanılmaz derecede uzun zoom lensleriyle havadan çekim yapma şansı elde etmek için yüksek durgunluk özellikleri elde etmek zorunda kaldıkları günler geride kaldı. Artık normal ev sahipleri bile mallarını satmaya ve uygun bir fiyata satmaya yardımcı olmak için dron çekimleri yapabilirler.

Her türlü konut, arsa, yapı, otel, okul, kolej ve binanızın tanıtımını yapmak için drone çekimine ihtiyaç duyarsanız, flyomedya olarak size kaliteli ve estetik görüntüler sunmaktan ve çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.

Havadan Çekim Aracı:
Phantom 4 pro
Drone Çekim Yeri:
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
drone çözünürlüğü:
4k
havadan çekim yüksekliği:
400 M
Drone Çekimi:
FlyOmedya

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ankara Reklam ve Tanıtım Profesyonel Havadan Video AjansıDrone Çekimi

Havadan görüntüleme ve drone video üretimi konusundaki tutkumuz, kanıtlanmış başarımızın yansımasıdır.

Drone Çekim Ajansı

4k Kalitede hava video çekim hizmetleri Ankara

Drone ile Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi. Prodüksiyon | Tanıtım Filmi | Reklam Filmi | Havadan Fotograf
(312) 999 9 060
0533 511 35 62
Turgut Özal Mh. 2141 Sk. F-1 Bl.
Yenimh. Ankara
× whatsapp iletişim